لوازم یدکی جیلی

جیلی مجموعه خودرو سازی که مورد تایید اروپا قرار گرفته و با توجه به کیفیت ، خلاقیت و نوآوری که به خرج داده از سال 1997 تا به امروز بسیار تاثیر گذار در حرفه خود عمل کرده است.

جیلی جزو شرکت های خودروسازی چینی است که در سال 1997 فعالیت خود را آغاز کرده و با توجه به کیفیت، خلاقیت و نوآوری که داشته مورد از همان سال ها تا به امروز مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده با این وجود بسیار از افراد به دلیل وجود شرایط سیاسی مانند تحریم ها علی رغم کیفیت بسیار بالای خودرو های جیلی و محدودیت هایی که در تهییه لوازم یدکی و قطعات جیلی وجود آمده هنگام قدم برداشتن دچار تردید می شوند چرا که خرید قطعات جیلی را بنا به شرایط فعلی دشوار می دانند.

لوازم یدکی جیلی

لوازم یدکی جیلی در مدل های مختلف اکسلنت ، شاسی ، الیت و امگرلند 6،7،8 به چند دسته  تقسسیم می شوند که به عبارتی جزو دسته لوازم جانبی و مصرفی جیلی به شمار می روند؛ این چند دسته عبارت است از موتور ، گیربکس و بدنه که با توجه با اینه استهلاک خودرهای جیلی متوسط است اما قطعاتی که نام برده شد نیازمند تعویض های دوره ای هستند و میبایست در کیلومتر های مشخصی تعویض شوند در غیر این صورت ممکن است خساراتی را به وجود بیاورند.

آنچه مهم تر از تعویض های دوره ای است مشکلات  احتمالی است که گاها بوجود خواهند آمد در این صورت خرید لوازم یدکی اصلی جیلی و شناخت منبعی که این قطعات را دارا باشد و بتواند به دست شما برساند بسیار حائز اهمیت است. امروزه شرایطی فراهم شده تا شما در صورت شناخت و بررسی اعتبار مجموعه حتی بتوانید خرید آنلاین و اینرتی قطعات جیلی را به آسودگی انجام دهید. (( البته  مجدد اعلام میکنم از اعتبار مجموعه اطمینان حاصل کنید بسیار از مجموعه ها مانند توکاپوت خدمات صحیح در زمینه خرید و فروش انواع لوازم جانبی جیلی اصل و اورجینال را ارائه می دهند ))

جهت شناخت یک فروشگاه معتبر حتما نماد اعتبار الکترونیک را بررسی کنید چرا که یک فروشگاه لوازم یدکی جیلی که در زمینه فروش فطعات اصل جیلی کار می کند حتما ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا را به شما خواهد داد و نمیتواند بدون نماد اعتبار الکترونیک یا هماند اینماد فعالیت کند.

درست است که شرایط فعلی بازار نابسمان است اما قیمت قطعات جیلی اصل یک حدود مشخصی در بازار دارد از این مقدار هر آنچه متفاوت تر باشد میباست مورد بررسی قرار بگیرد.

لوازم یدکی اصلی در واقع لوازمی هستند که کارخانه مادر آنها را تولید و به بازار عرضه می کند این قطعات هیچ تفاوتی با قطعاتی فابریکی و اورجینال اولیه ندارند اما با توجه به شرایط تحریمی و سیاسی نمونه های غیر اصل بسیاری در بازار پیدا می شوند که حتی با قیمت های مشابه اصل هم به فروش می رسند این مسئله علاوه بر خرید قطعات اصلی جیلی بر کیفیت و عمر مفید خودرو شما نیز تاثیر به سزایی می گذارد به همین دلیل هنگام خرید لوازم جانبی خودرو جیلی سعی کنید تا مسائل فوق را در نظر داشته باشید.