نحوه ثبت نام

-ثبت نام

پس از ورود به سایت یا نصب اپلیکیشن ابتدا از منوی ثبت نام مشخصات خودتون رو وارد کنید تا پس از تایید اطلاعات ثبت نامی شما که در عرض چند دقیقه انجام میشه همکاری ما با شما شروع بشه.

-انتخاب برند خودرو

برای شروع پروسه استعلام اول باید از بین برند های موجود در دسته بندی برند ها در صفحه اصلی برند مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید .

-انتخاب خودرو

از بین خودرو های موجود در برند انتخابی خودرو مورد نظر رو انتخاب کنید.


 -تایین سال ساخت و حجم موتور و شماره شاسی خودرو

برای دریافت دقیق تر ، سریع تر و جلو گیری از اشتباه در قیمت دهی و اشتباه در ارسال قطعات حتما دقت زیادی برای پر کردن این فیلد داشته باشید.

-انتخاب قطعات مورد نیاز

در این بخش قطعات خودرو به 7 دسته کلی تقسیم شده تا شما بتونید راحت تر به قطعه مورد نظر خودتون دسترسی پیدا کنید.

شما به راحتی میتونید پس از انتخاب قطعه مورد نظر در هر یک از دسته ها به دسته بعدی برید و از دسته بندی های دیگر هم قطعاتی رو انتخاب و به سبد استعلام خودتون اضافه کنید.

جالبه بدونیدکه امکان اضافه کردن قطعات خودروهایی با برندیا مدل متفاوت به لیست استعلام خودتون رو دارید.

 

 

-مشاهده سبد استعلام و ارسال درخواست

در قسمت سبد استعلام ، شما میتونید همه قطعاتی که انتخاب کردین رو در یک لیست مشاهده کنید و در صورت نیاز لیست رو ویرایش (حذف یا اضافه کردن قطعه) کنید.

در صورتی که اصالت قطعات وتعداد آنها مورد تایید شما بود، میتونید دکمه درخواست استعلام رو بزنید تا لیست شما در پروسه استعلام گیری قرار بگیره .

-مشاهده قیمت ها و خرید

در پایان زمان استعلام گیری ، ما به شما پایین ترین قیمت های اعلامی از سمت تامین کنندگان رو نمایش میدیم. 

شما میتوانید در این قسمت از بین لیست قطعاتی که مشاهده میکنید فقط قطعاتی که میخواهید رو انتخاب کرده و از طریق درگاه پرداخت خریدخودتون رو کامل کنید.

-وارد کردن آدرس یا استفاده از آدرس های انتخابی در ثبت نام

در این مرحله شما میتوانید از آدرس و موقعیت های مکانی که در نقشه گوگل در پنل شخصی خودتون ثبت کردید به عنوان آدرس های منتخب استفاده کنید یا آدرس و موقعیت مکانی جدید و حتی شماره تماس تحویل گیرنده جدیدی اضافه کنید.

-ارسال از طرف توکاپوت 

در این مرحله کارشناسان توکاپوت کالای شما را پس از تحویل از تامین کنندگان کنترل و ارسال میکنند تا از ایرادات احتمالی جلوگیری بشه و شما خریدی مطمئن رو با ما تجربه کنید.
 شما میتونید کلیه مراحل رو در پنل شخصی خودتون لحظه به لحظه از شروع استعلام گیری تا لحظه تحویل کالا مشاهده کنید.